July 2015

Po 3 letech zpět?

25. july 2015 at 0:17 | Dark Soul
Nechápu, co tady přesně dělám..
Můj poslední článek je z 13. února 2012 - to mi bylo necelých 16 let. Jak to letí...
Tak nějak jsem zjistila, že mi sem moje bestie chodí na povídky. Samy jsme se poznaly na blog.cz. Už ji otravuju 5 let Smějící se
Co dodat, je to můj miláček a jediná mě dokáže udržet nad vodou, když bych se nejraději potopila. Doufám, že jí taky nějakým způsobem pomáhám, i když si o tom nejsem tak jistá.
Tak nějak chápu, proč jsem tady.
Po 3-4 letech se začínám vracet k psaní. Po 8 letech jsem dokončila střední školu, kde jsem se vzdala kvůli učení a dobrým známkám pro mé rodiče všeho, na čem mi záleželo. Čtení knížek, psaní příběhů. Byl mi ukraden můj vyfantazírovaný svět.

Upřímně, jsem snad zmatenější než jsem byla v 16 letech. Když je člověk mladý, myslí si, že za pár let dospěje, vše se změní, všichni ho budou mít za rovnoceného a on bude samostatný. O tři roky později zjišťuji, že jsem ještě více nesamostatná, než jsem byla v dřív. Člověk si začne uvědomovat, že život není pohádka. A zvlášť pro ty, co žili dosud v knížkách (viz já) je to rána pod pás, ale co se dá dělat. Musí se jít dál. A o to se i snažím.

Jak se tak dívám na design (nebo jak se tomu říká, design, layout nebo už je jiné slovo?), úplně to odráží moc nevinnost a nicnevědění.

Nevím, co psát dál. Vyšla jsem ze cviku a nikdy jsem nebyla typický bloger. Nejraději jsem přidávala články, jak se cítím a nebo příběhy. To mi stačilo, i když sem nikdo skoro nechodil. Byl to můj svět.

Snad zase jednou bude..